Home דלתות מעוצבות מדוע לבחור בדלת עץ?

מדוע לבחור בדלת עץ?

by צוות דלת המחר
דלתות פנים | דלתות מעוצבות | דלתות כניסה

בעת בחירת הדלת המתאימה לביתך, ישנם גורמים רבים שנכנסים להחלטה, אך בדרך כלל אחד הראשונים הוא האם הדלת צריכה להיות עץ, פיברגלס או פלדה.

 

אמנם אין זה מפתיע שאנחנו מרגישים שעץ הוא הבחירה הטובה ביותר לדלת שלך, אך אנו מאמינים שחשוב שתבין את ה”למה “. והנה רק כמה מהסיבות שאנחנו מאמינים שלא תרצו לבחור שום דבר אחר מלבד דלת עץ לבית שלכם.

 

אומנות דלת כניסה

 

כל דלת עץ היא ייחודית באמת

 

התאמה אישית בכל הבית הופכת לעמוד התווך במגמות העיצוב. האמת היא שבעלי בתים רוצים להוסיף את הטאץ ‘האישי שלהם לבית מכיוון שהם רוצים שישקף את האישיות שלהם.

 

בדיוק כמו שכל אדם הוא ייחודי, כך גם כל דלת מעץ. אין לנו מכבש שמבליט דלתות מתכת או פיברגלס. דלתות העץ שלנו מיוצרות מחתיכות שונות כדי לא רק להבטיח בנייה איכותית, אלא גם לספק דלת מיוחדת במינה. ומכיוון שעץ הוא משאב טבע, אין שני חלקי עץ דומים זה לזה. התוצאה היא דלת יפה וטבעית למראה שהיא ייחודית לשלך.אנחנו מכירים דלתות עץ

 

שאלה שאנו מקבלים לעתים קרובות מבעלי בתים היא האם דלת עץ חזקה או לא ויכולה להימשך שנים רבות. ובגלל ההיסטוריה והניסיון שלנו אנו יכולים לענות להם ב”כן “.

 

דלתות עץ מיוצרות למעלה מ 100 שנה ומעולם לא הפסקנו לחפש דרכים לשיפור כוחם ועמידותם. בכל פעם שאתה עובד עם משאב טבעי כמו עץ, ישנם אינספור מאמצים שנכנסים להבין כיצד לחתוך אותו בצורה הטובה ביותר, לנתב אותו, לעצב אותו, להדביק אותו ולהבטיח שהוא יימשך תוך שמירה על יופיו הטבעי.

 

     

 

כדוגמה, יש לנו תהליך מיוחד כאשר אנו מדביקים לעצמם מוטות של מהגוני ספלים. התהליך ייחודי לספלה, שכן המרכיב הטבעי בעץ דורש זאת. וזה בדיוק סוג החדשנות שמתרחשת רק עם מומחיות שפותחה לאורך זמן.

 

מה זה אומר? המשמעות היא שאתה יכול להיות בטוח כאשר אתה רוכש דלת מעץ, אתה רוכש דלת שתחזיק מעמד לאורך שנים רבות ונבנתה עם ניסיון של למעלה מ -100 שנה.

 

     

 

מבטים רבים ושונים

 

בין אם הדלת שלך תהיה מוקד החדר, או פריט מבטא לעיצוב שלך, הסגנונות והמראה שאתה יכול להשיג מעצים שונים הם אינסופיים כמעט.

 

הפריט הראשון שיש לקחת בחשבון הוא גרגר העץ. האם אתה אוהב צורה שהיא ישרה או גלי, גרגר הדוק או גרגר רחב / פתוח, או גרגר קרוב זה לזה או רחוק זה מזה? גם סוג העץ וגם גזירת העץ שלו יקבעו את תבואתו.
שיקול נוסף הוא צבע. לכל סוג עץ צבע טבעי משלו וניתן להכתים את מרבית העצים בכדי להשיג מגוון רחב של צבעים שונים. לדוגמא, עץ בהיר למדי יכול להיראות כהה מאוד פשוט באמצעות כתם כהה. כדי להבטיח שתקבל את המראה המדויק שאתה רוצה, שקול לבקש מהסוחר המורשה שלך דגימה מסוג העץ שאתה שוקל ולעשות כמה בדיקות כתם בעצמך.

 

עם כל כך הרבה אפשרויות ומיני עץ לבחירה, זה יכול להיות קשה לבחור נכון. תוכלו לבחון בקלות כמה מסוגי העץ הפופולאריים יותר לדלתות בכלי לבחירת סוגי העצים.דלתות פנים | דלתות מעוצבות | דלתות כניסה

 

בכל גודל או צורה

 

הזמנת דלת מעץ עשויה מעניקה לכם חופש עיצובי מלא. אתה יכול להזמין כל גודל שיתאים לפרויקט שיפוצים או אולי אתה רוצה ללכת ממש גדול על דלת הכניסה המשפיעה או דלת האסם האופנתית. לדלת שלך יכולה להיות כל צורה שהיא – צמרות קשתות או שתי דלתות החולקות קשת מאוד פופולריות.

 

דלתות הולנדיות נהנות מחייאת השימוש המעשי והמראה הנעים שלהן. כל דלת סומק או כל דלת עם מעקה ביניים יכולים להפוך לדלת הולנדית. אין כמעט מגבלות וגמישות זו היא דבר שלא תמצאו בדלתות העשויות מפלדה או פיברגלס.

Related Articles

Leave a Comment

Open chat
תרצה שמנהל מכירות יחזור אליך?