Home דלתות מעוצבות בחירת דלתות אל בית החלומות שלכם

בחירת דלתות אל בית החלומות שלכם

by צוות דלת המחר
דלתות פנים | דלתות מעוצבות | דלתות כניסה

במילים הפשוטות ביותר, העיצוב העכשווי מכסה את המגמות הפופולריות ביותר בימינו. עם זאת, העיצוב העכשווי מסתגל כל הזמן ומשתנה כל הזמן.

 

הבית של בריידי אחת הדוגמאות הראשונות והמפורסמות ביותר של עיצוב עכשווי, היה לאחרונה נושא למלחמת הצעות מחיר בין מפיקי טלוויזיה, תאגידים ובדרנים. בסופו של דבר הגישה HGTV את ההצעה הזוכה בסך 3.5 מיליון דולר ומתכננת להחזיר את הבית האיקוני לתפארתו המקורית של שנות השבעים.

 

בעוד שהסתכלות על הבית של בריידי עשויה להיראות כמו שביל זיכרון במונחים של סגנון, הבית כולל כמה עמודי תווך של עיצוב עכשווי שעדיין ניתן לשלב בכל בית מודרני. מאפיינים אלה כוללים קונספט פתוח, שפע של אור וקווים נקיים בעיצובים פשוטים.
מאפייני בית עכשווי

 

החל מעיצוב קלאסי של אמצע המאה ועד המבנים המודרניים של ימינו, בתים עכשוויים משלבים יופי ומעשי. לעתים קרובות הם משלבים צורה ותפקוד ליצירת אסתטיקה מדהימה. עם דלת העץ הנכונה, תוכלו להרחיב את המראה העכשווי היפה הזה אל כניסות ביתכם.

 

בואו נסתכל על כמה מהמאפיינים המגדירים של עיצוב הבית העכשווי, וכיצד דלתות עץ לא יכולות רק להשלים, אלא אפילו לשפר את התכונות הללו.

 

קווים נקיים ועיצובים פשוטים

אחד ההיבטים המובהקים ביותר בעיצוב עכשווי הוא פשטות וקווים חלקים ונקיים. דלת שטיפה עכשווית או פנל מלא מבית סימפסון תואמת את האסתטיקה ההיא, והכל לאיכות והיצירה שציפיתם מאיתנו. חבק את המאפיינים האדריכליים הנועזים של המודרניזם מבלי לוותר על החום והעמידות של העץ.דלתות פנים | דלתות מעוצבות | דלתות כניסה

 

פתח עם הרבה אור

חלונות גדולים וחללי פנים מוארים היטב הם דייר מרכזי בעיצוב עכשווי. הם עוזרים ליצור מרחב מזמין בתוך הבית. אתה יכול להאריך את המראה הזה מהקירות שלך ולכניסה לבית שלך עם דלת המכילה זכוכית מרקם. לקבלת השפעה חזותית מרשימה עוד יותר, תוכלו להשתמש בדלת המיוצרת בטכנולוגיית Clear EdgeTM. דלתות אלה כוללות זכוכית המשתרעת עד לקצה הדלת, ויוצרת מראה ייחודי ויפה, ובכל זאת מאפשרת לעבור מספיק אור.
מחפש קצת יותר פרטיות? בחר דלת עם זכוכית מרקם והפרטיות שלך בידיים שלך לחלוטין. בשני סוגי הדלתות, ניתן להתאים את הזכוכית לשימוש בכל מרקם, ולסוג הזכוכית להתאמת אטימות הדלת שלך. כלומר יש לך שליטה מלאה בכמה פרטיות אתה רוצה עם הדלתות שלך.

 

קונספט פתוח

כל מי שאי פעם ראה תערוכת רכישה או שיפוץ בתים יודע שתכנית קומה פתוחה היא כיום אחת המגמות הפופולריות ביותר בקרב רוכשי דירות.
על ידי הורדת קירות, פריסות פתוחות אלה יכולות לגרום לחלל קטן להרגיש גדול יותר, להסיר את ההפרדה בין המטבח לסלון, והן נהדרות לאירוח. עם זאת, עשויה להיות סיבה או אירוע שבו ברצונך להפריד בין חללים אלה. פיתרון נהדר לבעיה זו הוא הפרדת החללים בביתכם עם דלתות גדולות במסלול אסם.

 

דלת אסם מעץ תצהיר הצהרה בכל חדר ותספק צדדיות להצטרף או להפריד בין חללים בביתכם. דלתות אלה ניתנות להתקנה על פני כניסה רחבה על חומרת מסלול אסם כדי ליצור חלל גדול ואוורירי בעת פתיחתן, ובכל זאת לאפשר פרטיות בסגירה. בעוד שניתן להשתמש בכל דלת סימפסון ביישום מסלול אסם, דלתות שנראות כאילו שייכות לרפת הן בחירה פופולרית. דלתות אסם של סימפסון זמינות במגוון גדלים ועיצובים כך שתוכלו לבחור את ההתאמה המושלמת לביתכם.

 

ייחודי

אחד ההיבטים הטובים ביותר בעיצוב עכשווי מודרני הוא כיצד אין שני בתים דומים לחלוטין כל דלת מעץ אמיתי, וניתנת להתאמה אישית לחלוטין, כך שכל דלת היא ייחודית. ניתן לייצר את הדלתות שלנו בכל צורה, בכל גודל, בכל סוג עץ ועם כל סוג זכוכית. כך תוכלו ליצור דלת עכשווית ייחודית כמו הבית שלכם.

 

 Related Articles

Leave a Comment

Open chat
תרצה שמנהל מכירות יחזור אליך?